چگونه فروش مغازه ام رو افزایش دهم

میخواهم امروز به شما آموزش دهم کالاهای داخل مغازه خود را چگونه در اینترنت تبلیغ کنید تا علاوه به داشتن یک مغازه در شهر خود کسب و کار اینترنتی خود را هم براه بندازید و کالاهای مغازه خود را از طریق اینترنت به کل کشور بفروشید و مشتری از شهرهای دیگه هم داشته باشید و بدون صرف هزینه خاصی فروش چند برابری داشته باشید و درآمد خود را به طور چشمگیری افرایش دهید.
فرض رو بر این میگیرم که شما یک مغازه عطر فروشی دارید و مشتری های شما فقط عابرین پیاده و کسانی که از قبل شما رو میشناسند هستند و مشتریان سابقتون.
حال شما میخواین کار خود را به ارزانترین روش ممکن به تمام ایران بشناسونید و بدون هیچ شعبه دیگری در شهرهای دیگر عطرهای خودتون رو به افراد دیگر در شهرهای ایران بفروشید و کسب کار خود را گسترش دهید و فروش محصولات خود را چند برابر کنید. در حالت عادی اینکار نشدنی است و یا باید در شهرهای دیگر مغازه اجاره کنیدو شعبه دیگری بزنید و این خود با هزینه های میلیونی اجاره نشدنی است و بصرفه هم نیست.
اما از طریق اینترنت بسیار هم سادست با راهای که من به شما آموزش میدهم میتوانید فروش محصولات و کالاهای خود را چندین و چند برابر افزایش دهید.

من مقاله پی دی افی نوشتم برای آموزش کار به افراد بیکار یا هر کسی که دنبال یک کار اینترنتی هست با این موضوع آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت از طریق سیستم همکاری در فروش و در این مقاله فروشگاههای معتبری را معرفی کردم که این افراد در آن ثبت نام کنند این فروشگاه ها کالاهای دارند برای فروش و این افراد باید از طریق راههای که به آنها آموزش دادم این کالاها را فقط از طریق اینترنت تبلیغ کرده و بعد فروش پورسانتهای 20 الی 50 درصدی میگیرن.اگر میخواهید با این نوع کسب درآمد اینترنتی آشنا شوید اینجا را کلیک کنید.

حالا حتما میگید خب این روش به من چه ربطی داره من نه بیکارم و نه بدون مغازه و مغازه خودمم دارم و به چه درد من میخوره.
کمی صبر کنید...
همانجور که گفتم در این مقاله پی دی اف 84 صفحه ای توضیح دادم که چگونه از طریق اینترنت و فضاهای مجازی میشه یک کالا یا خدمات رو تبلیغ کرد تا خوده خریدار بدنبال فروشنده باشه نه فروشنده بدنبال خریدار   حال هر فروشنده ای با خواندن این مقاله راهای زیادی را برای تبلیغ کالاهای خود از طریق اینترنت یاد میگیره و فقط کافیه همین آموزشهای این پی دی اف رو برای کالاهای خودتون بکار ببرید و پیاده سازی کنید  بقیه کار رو که پیدا کردن مشتری هست خوده اینترنت
براتون انجام میده فقط شما روزی چند دقیقه که اونم بستگی به خودتون داره کارهای که آموزش داده شده را انجام میدهید.حتی اگه روزی فرصت نداشتید یا حوصله نداشتید هم مهم نیست میزارید واسه روزهای بعد و تبلیغات روزهای گذشته کاره خودشون رو میکنند و برای شما مشتری اینترنتی میارن.بدین ترتیب فروش محصولات خود را از طریق اینترنت افزایش دهید.

برای تحویل دادن محصولات به خریدار هم فقط کافیست به اداره پست مراجعه کنید و قراردادی با پست ببندین تا پست محصولاتی که میخان به دست مشتری برسانید را از شما تحویل گرفته و درب منزل به خریدار تحویل داده و پول محصول را بعلاوه هزینه پست گرفته و پول محصول را برای شما خواهد فرستاد.

قیمت این پی دی اف آموزشی 40 هزار تومان هست  که در برابر آموزشهای که داده میشه و سودهای که شما میکنید بسیار ناچیز است.

((برای خرید این پکیج آموزش روی عکس زیر کلیک کنید تا به صفحه دیگری منتقل شوید  سپس با وارد کردن اصلاعات ک جز نام و نام خوانوادگی بقیه اختیاری است   و زدن دکمه تایید و ادمه به درگاه پرداخت منتقل میشوید و بعد از پرداخت لینک دانلود مقاله برای شما به نمایش در خواهد آمد و میتوانید به سادگی دانلود کنید.))

انتقال به صفحه پرداخت و دانلود مقاله

برای وارد شدن به کانال ما روی عکس زیر کلیک کنید
       کانال تلگرام کسب درآمد از اینترنت